Обладнання для малого бізнесу

 

Компанія "Пуховий мир" пропонує Вам почати свою справу в сфері послуг. Ми працюємо в цій сфері вже більше 10 років.

Ми пропонуємо обладнання для малого бізнесу у сфері побутового обслуговування. Цей бізнес - малий, якщо у Вас відкритий лише один пункт з чищення подушок. Звичайно ж, чим більше Ви відкриєте майстерень з надання цієї послуги, тим більше будуть Ваші прибутки. Приблизний розрахунок рентабельності одного салону по чищенню подушок наведений тут.

У нас на сайті Ви знайдете сучасне обладнання для реставрації подушок, якісний витратний матеріал - тканина для пошиття напірників (напірниковий тік), а також вже готові напірники для подушок.

Також наша компанія може організувати відправлення обладнання не тільки по території України, але і в країни СНД, а також в Європейський Союз. Що стосується умов відправлення, то в кожному окремому випадку потрібно обговорювати терміни і уточнювати деталі.

Головне, коли Ви почнете займатися цим бізнесом не зупинятися на досягнутому, а доповнювати вже існуючий бізнес. Наше завдання - допомогти Вам у цьому.

 

Відкрито вже чимало підприємств із сухого чищення подушок, але більше 90% устаткування, які працюють в Україні, не оснащені функцією знепилювання пухо-перового матеріалу, а лише використовується функція механічного чищення. Якщо Ви хочете перейти на надання більш якісної послуги і залишити всіх конкурентів позаду, то наше обладнання саме для Вас. Працювати на обладнанні компанії "Пуховий мир" дуже просто, а кінцевий результат буде приголомшливий, особливо його зможуть оцінити люди, які вже працюють у цій сфері.

Продуцкія фірми "Пуховий Мир" надійно захищена патентом України

Продукція запатентована. Патент на корисну модель №71072 виданий Шевченку Євгену Олексійовичу, директору та засновнику компанії "Пуховий Мир". Всі права на продукцію надійно захищені. Будь-яке копіювання обладнання, або використання без дозволу на продукцію буде переслідуватися за Законом про захист авторських прав!

Компанія «Пуховий Мир» є динамічною фірмою у сфері виробництва обладнання для чищення подушок. Ми є лідерами в цій галузі. В даний час почастішали випадки недобросовісної конкуренції з боку виробників обладнання для відновлення подушок. На жаль, виробники старого, неліквідного і морально застарілого продукту, намагаються оббрехати компанію «Пуховий Мир» і розміщують на своїх сайтах неправдиву інформацію. При цьому розміщуються фото, а також висновки експертів, на яких немає ні підпису, ні печатки. Ми заявляємо, що інформація, про продукцію, що випускається нами, яка розміщена на інших ресурсах, без нашого відома, є брехнею, мета якої обмовити добре ім'я нашої компанії.

Наша країна зробила європейський вибір і дуже шкода, що несумлінні компанії діють брудними методами на ринку.