Vita Start

Новинка!


Реставрація подушок на обладнанні "VITA Start"

Серед обладнання для реставрації подушок, багатофункціональна установка "VITA Start" займає провідне місце по технічним характеристикам.

Установка для реставрації подушок "VITA Start" - нова якість чищення пухо-перовых виробів.

 

Установка для реставрації подушок забезпечена ТРОЙНОЮ системою очищення і знепилювання

наповнювача, тому реставрація подушок якісніша, ніж при використанні аналогічного

обладнання.


Реставрація подушок - бізнес, який вимагає вкладення невеликих коштів.

Реставрація подушок і ковдр з наповнювачем з пера і пуху - на даний момент високо затребувана послуга.

Вартість складає:

47000 грн(1350$) матеріал виготовлення - ЛДСП

63000грн(1800$) матеріал виготовлення - вологостійка фанера  

Опис

Опис

Багатофункціональна універсальна установка для реставрації подушок, перин, ковдр " VITA Start " призначена для комплексного чищення (реставрації) та виготовлення виробів з пуху і пера (подушки, перини, ковдри).

" VITA Start " пропонує найвищу якість чищення перо-пухового наповнювача від великого і дрібного сміття, остяків, пилу і ворсу серед всього модельного ряду обладнання для реставрації подушок, перин і ковдр, що випускається нашою компанією!


Установка оснащена всіма необхідними насадками і пристосуваннями для виготовлення різноманітних виробів та здійснення сервісних функцій і обслуговування.

Малі габарити, низький рівень шуму, охайність у роботі роблять "VITA Start" особливо привабливою для застосування в невеликих приміщеннях або  мобільної майстерні для реставрації.

За більш детальною інформацією звертайтесь до наших співробітників. Контакти.

 

Комплект до установки

1. ЗІП (запасний хомут).

2. Санітарно-епідеміологічний висновок на обладнання.

3. Брошура, DVD диск з навчальними відеоматеріалами. Детально дивіться тут.

4. Комплект насадок і пристосувань для оператора (шланг-насадка для дистанційного заповнення завантажувального бункера, насадка для вакуумування, насадка для заповнення ковдр, полиця для насадок, полиця для інструменту, щуп для перемішування і перевірки наповнювача).

5. 4 напірника в якості зразка (70х70, 60х60, 50х70, 40х40).

Особливості

Особливості установки " VITA Start ":

 

1. Рекордсмен по компактності повнофункціональних установок (довжина 1100 мм, ширина 700 мм, висота 1450 мм), можливість роботи в малих приміщеннях і придатна для мобільної реставрації.

2. Вперше в обладнанні застосована система зняття статичної напруги з усіх робочих поверхонь установки.

3. Рекордсмен по самому низькому рівню шуму роботи подібного обладнання.

4. Новий оригінальний вбудований пилосос.

5. Посилена (тройна) система знепилювання й очищення пухо-перового наповнювача (показники якості чищення перевищують аналоги обладнання в даному ціновому діапазоні)

6. Повнорозмірний завантажувальний бункер.

7. Обслуговування установки передбачається тільки у фронтальній верхній її частині, дуже зручне управління всіма режимами установки.

8. Наявність запобіжного клапана і додаткових отворів подачі повітря в завантажувальну камеру забезпечують зняття надлишкового тиску, усунення налипання наповнювача на лампи і гарантують безпеку, надійність і довговічність роботи установки.

9. Зручне завантаження матеріалу, легкі невеликі двері всіх робочих камер, мінімум сміття і пилу в приміщенні.

10. Дуже якісне комплексне чищення пуху, пера в короткий час - висока рентабельність.

11. Візуалізація процесу реставрації - оглядові вікна у всіх робочих камерах, можливість продемонструвати клієнту все сміття і пил після чищення його виробу.

12. Мінімальна участь оператора - зручність експлуатації (технологія очищення не вимагає постійної участі оператора в процесі реставрації).

13. Можливі будь-які варіанти як колірної гами установок, так і наклейок.

14. Установка створює атмосферу веселого настрою як оператора, так і клієнтам.

 

Переваги конструкції "VITA Start" для оператора:

* Всі робочі камери установки знаходяться на рівні талії або витягнутої руки, нагинатися для обслуговування установки тепер не потрібно.

* Дуже зручна система завантаження наповнювача в завантажувальний бункер, кришка прийомного бункера є зручною робочою поверхнею для розрізання старої подушки і акуратного вилучення наповнювача в завантажувальний бункер.

* Клавіші блоку управління знаходяться на лицьовій панелі по ліву руку оператора, спрямовуючий патрубок (що відповідає за напрям потоку повітря і інтенсивності чищення наповнювача) - по праву руку.

* Шланг пилососа знаходиться в робочому положенні поза установки, для нього передбачене кріплення щоб уникнути випадкового пошкодження або пошкоджень.

* Дуже легкі невеликі двері всіх робочих камер установки.

* Зручність спостереження за всім процесом реставрації завдяки наявності усіх вікон в робочих камерах (немає необхідності вимикати установку і дивитися ступінь наповнюваності пухом-пером нового напірника, вікна дозволяють оцінювати інтенсивність проходження наповнювача через блок очищення і допомагають скоригувати дії оператора).

* Легкість і зручність для оператора в очищенні обладнання від сміття і пилу переробленого наповнювача.

* Завдяки системі зняття статичної напруги установка не б'ється струмом.

* Розташування ультрафіолетової бактерицидної лампи виключає контакт з оператором.

* Поличка для насадок і пристосувань також знаходиться під рукою оператора.

* Можливий варіант виконання установки на колесах. Варіант зручний при необхідності здійснення реставрації поза приміщення (на вулиці) - як реклама послуги реставрації перехожим.

* Оскільки базова модель "VITA Start" має обмеження в реставрації перин великих розмірів (комфортно можна виготовляти перини розміром до 140х200 см.), ми пропонуємо варіант установки "VITA Start" з збільшеним прийомним бункером. Довжина установки збільшена на 20 см.

Вартість "VITA Start" з подовженою базою виробленою з ЛДСП становить 63000 грн.(1800$)


Принцип дії

Принцип дії установки "VITA Start"

 

Обладнання серії "VITA Start" дозволяє подивитися на процедуру реставрації пухо-перовых виробів з абсолютно нової сторони:

 

1. Перегляньте якість чищення. В обладнання серії "VITA Start" застосовується тройна система очищення наповнювача, тобто установка чистить в 2 рази краще існуючих зразків подібного устаткування, проводиться дуже якісна чистка як від сміття, так від пилу і ворсу.

 

2. Вирішено питання розміщення подібного обладнання в невеликих приміщеннях або мобільного реставрації. Установка має компактні розміри, і її обслуговування здійснюється тільки під фронтально частини.

3. Наочність процесу реставрації, як для оператора, так і для Клієнта, досягається завдяки вікнам у всіх робочих камерах установки.

 

4. Для безпеки роботи устаткування передбачений запобіжний клапан, що дозволяє уникнути надлишкового тиску в разі попадання в завантажувальний бункер сторонніх предметів (старих наперників і пр.), що перешкоджають безперешкодного проходження повітря через всі робочі камери.

 

5. Наявність системи заземлення всіх робочих поверхонь знімає статичну напругу при терті наповнювача в робочих областях установки.

 

6. Усунуто упущення всіх виробників обладнання для реставрації подушок, перин, ковдр - якісна чистка самої установки від сміття, пилу і ворсу між реставрацією подушок різних клієнтів завдяки зручному розташуванню блоків очищення на рівні очей.

Крім того, ідеальним варіантом зниження ризику потрапляння залишку дрібного пилу після реставрації подушок від одного клієнта в подушки до іншого клієнта - була б вологе прибирання, яка не виконується на одному обладнанні жодного виробника з-за трудомісткості і незручності виконання даної процедури. В "VITA Start" це зробити не складно!

 

7. Завдяки конструкції блоку очищення вдалося добитися найменшого відходу у сміття корисного пера (фактично залишається тільки сміття).

 

Обладнання для реставрації подушок і ковдр серії "VITA Start" виконує якісну чистку пуху, пера від сміття, пилу і ворсу з середньою тривалістю реставрації близько 5-7 хв однієї подушки, близько 40 хв одного ковдри.

На обладнанні "VITA Start" можлива реставрація перин розміром до 140х200 см.

 

Конструктивні особливості обладнання серії "VITA Start"


Установка складається з чотирьох бункерів - завантажувального (куди засипається перо-пухова маса для чищення), блоку очищення (дубльована система очищення - по ефективності очищення порівнянна з двома циклами чищення на обладнанні "VITA Старт"), прийомного бункера (де кріпиться новий напірник та проводиться його наповнення очищеною пухом, пером), вакуумного блоку (де кріпиться старий напірник, службовець як мусоросборного мішка).

 

* Завантажувальний бункер

 

Завантажувальна камера розрахована для заповнення перо-пухової маси подушки 80х80. Недолік більшості компактних установок полягає в порційній подачі вмісту старої подушки в приймальний бункер, що збільшує час реставрації та приносить додаткові незручності оператору. В "VITA Start" такої проблеми немає!

В процесі обробки старий наповнювач піддається опроміненню ультрафіолетових променів спеціальних бактерицидних ламп Phillips, що використовуються в медицині. Потужність лампи 8 Вт і її розташування в приймальному бункері виключають негативний вплив на здоров'я оператора. Передбачений обдув ламп, що запобігає налипання пуху-пера на ультрафіолетову бактерицидну лампу і лампу підсвічування.

У бункері завантаження проводиться распушення, підсушування і дезінфекція пуху-пера. Конструкція прийомного бункера передбачає підняття і загасивши пера-пуху у верхню частину установки (у блок очищення), тобто матеріал піднімається пошарово вгору, не залишаючи шансу випадкового попадання важкого сміття в камеру чищення.

*Блок очищення

 

Блок, де проводиться затримка великих пір'я і остяків, ворсу, пилу і борошна від переламаного пір'я, являє собою дублікат системи очищення, що складається з трьох сітчастих перегородок для відділення пилу і ворсу, лабіринту з пастками для сміття, ламаного пера, крупи і пр.

 

*Прийомний бункер


Бункер, де кріпиться новий напірник для подушки, ковдри або перини для подальшого наповнення очищеної пухо-перової масою.

 

*Ваккумный блок

 

У вакуумному блоці кріпиться старий напірник, який служить як мішок для сміття. Із зовнішньої сторони установки до патрубка кріплення мішка сміттєзбірника приєднується шланг вбудованого пилососа.

Рівень шуму роботи установки найнижчий серед всієї номенклатури обладнання, що випускається компанією, можна порівняти з роботою сучасного малошумний пилососа, тобто не перевищує 70 дБ.

Фільтруючі елементи служать для очищення повітря від пилу, що надходить у двигуни, завдяки чому досягається тривалий термін їх служби.

 

Функціональність обладнання серії "VITA Start"


1.встроений пилосос

Установки серії VITA Start оснащені вбудованим пилососом, який служить як для чищення від сміття робочих камер самої установки, так і для чищення приміщення. Довжина шланга 3 м. Унікальною особливістю цього пристосування є використання в якості сміттєзбиральників старих напірників, які просто викидаються.

2.Вакуумування

За допомогою спеціальної насадки, що йде в комплекті з установкою, можна робити вакуумування виробів (відкачування повітря з подушки для зменшення її розміру). Це полегшить клієнту транспортування подушок.

3. виготовлення пухових ковдр

В комплект до обладнання входить спеціальна насадка, яка дозволяє виготовляти на установці "VITA Start" пухові ковдри.

Причому, ковдри на VITA "Start" робити дуже зручно завдяки конструкції прийомного бункера, помірної інтенсивності задування наповнювача в одеяльный напірник, оглядовому вікну, через яке можна спостерігати процес наповнення пухом-пером ковдри і витіснення  насадки для ковдри від останнього квадрата до першого по мірі заповнення касет ковдри.

4.Комплект насадок і пристосувань для оператора

* шланг-насадка для дистанційного заповнення завантажувального бункера (для важких перин або подушок, які важко підняти або проблематично витягувати з них наповнювач у завантажувальний бункер).

* насадка для вакуумування,

* насадка для заповнення ковдр,

* лоток для насадок і інструменту оператора,

* щуп для перемішування і перевірки наповнювача.

 

Переваги установки "VITA Start":

 

1. Продуктивність (рентабельність) установки до 45 відреставрованих (почищених) виробів за 8-годинний робочий день.

2. Придатна для виготовлення подушок і ковдр будь-яких розмірів, перин невеликих розмірів.

3. Найвища якість чищення пухо-перової маси.

4. Наочність процесу реставрації (оглядові вікна у всіх робочих зонах установки).

5. Вакуумування виробів - відкачування повітря з подушок за допомогою спеціальної насадки у комплекті з установкою) для полегшення транспортування і більш компактного зберігання.

6. Наявність вбудованого пилососа (як сміттєзбірника використовується старий напірник, відпадає необхідність у витратах на сміттєві мішки).

7. Дезінфекція пуху, пера, робочої камери установки за допомогою ультрафіолетової бактерицидної лампи Phillips.

8. Безпека роботи установки за рахунок застосування запобіжного клапана, що виключає вірогідність виходу з ладу обладнання у разі попадання сторонніх предметів в завантажувальний бункер.

9. Установка комплектується насадками і пристосуваннями для зручності роботи оператора і надання додаткових послуг клієнтам.

10. Установка має заземлення всіх вузлів і агрегатів (необхідна електромережа з заземленням).

 

Техн. характеристики

Найменування параметра Одиниця  виміру   
Значення
Габаритні розміри:
- дліна
- ширина
- висота
мм
1110±3
702±3
1380±3
Маса (нето) кг 140±5%
Напруга живлення від мережі змінного струму
В 220
Споживана потужність
кВт 2,8±5%
Шум (не боліш) Дб 70
Час неперервної роботы (не боліш) мин 15
Перерва між включеннями (не менш) мин 2
Кількість персонала людина 1