VITA Start Optima S - установка для якісної чистки, знипилювання та сушки наповнювача теплим повітрям до 55 С

 

Vita Start Optima S» -  комфортна і надійна в роботі, ідеально підходить як починаючому реставратору, так і професіоналу .

Здійснює реставрацію (чистку) та виготовлення пухоперових подушок і ковдр.

Установка для реставрації (відновлення) і виготовлення подушок, перин, ковдр «Vita Start Optima S» є унікальною розробкою, в якій втілені нові принципи управління повітряними потоками для більш ефективного чищення та сушіння наповнювача, не вдаючись до застосування дорогих сушильних і електронних приладів.

 

Вартість установки «Vita Start Optima S» становить 42000 грн(1200$)

Вартість установки «Vita Start Optima S» + пилосос становить 52500 грн(1500$)

 

Опис

«Vita Start Optima S - установка з новим принципом роботи з відключаємою функцією сушіння теплим повітрям! При цьому температура повітряного потоку усередині установки не перевищує 55 С за рахунок вентиляційної системи. В літній час або при дуже інтенсивній роботі можливе або примусове 3-х хвилинне охолодження робочої температури установки до кімнатної температури, або перехід установки в режим без сушіння.

 

В установці «Vita Start Optima S» застосована нова унікальна система сушіння наповнювача з пуху-пера.

 

Вся установка є сушильною камерою для наповнювача (всі стінки робочих бункерів постійно теплі). Пух-перо в ході реставрації сушаться потужним теплим потоком повітря, що не перевищує значення температури 55 С. Для запобігання більш високої робочої температури повітря передбачена можливість охолодження повітря в робочих камерах, а також охолодження двигунів установки. У разі необхідності функцію сушіння легко відключити.

 

Комплект до установки:

 

1. ЗІП (запасний хомут).

2. Брошура, DVD диск з навчальними відеоматеріалами, повний пакет документів на обладнання (ТУ, санітарно-гігієнічний висновок на обладнання).

3. Комплект насадок і пристосувань для оператора ( насадка для вакуумування, насадка для заповнення ковдр, полиця для насадок, полиця для інструменту, щуп для перемішування і перевірки наповнювача).

4. 4 напірника в якості зразка. (70х70, 60х60, 50х70, 40х40)

 

 

Особливості

Установка «Vita Start Optima S» - це більш дешева альтернатива установки з функцією сушки - «VITA Start maxi», але, у неї немає перемішувача, установка не підходить для реставрації великих перин, працює тільки з натуральним наповнювачем. З усіма ковдрами вона справляється легко.

«Vita Start Optima S» ідеально виконує функції реставрації подушок і ковдр будь-яких розмірів!

Всі подушки після реставрації на «Vita Start Optima S» нагадують «теплі пиріжки»!

 

Час чищення однієї подушки на «Vita Start Optima S» можна варіювати від 3 до 30 хв. Це досягається режимом роботи установки або на одному двигуні, або змінюючи положення сопла. Навіть важке і вологе перо за допомогою потужного потоку теплого повітря і теплих стінок завантажувального бункера в короткий час стає сухим і летючим.

Іншою унікальною особливістю установки «Vita Start Optima S» є відсутність входу і виходу повітря. Установка повністю герметична! Вона не забирає повітря через сопло, і не має виходу повітря з відсіку двигунів в приміщення, і стає дуже приваблива для дуже запилених приміщень, а також для операторів, які страждають алергією на пил.

Установка безпечна в роботі за рахунок запобіжного клапана (у разі виникнення надлишкового тиску в робочих камерах здійснюється додатковий доступ повітря для нормалізації робочого тиску).

Для контролю процесу чищення встановлені великі оглядові вікна в завантажувальному і приймальному бункерах, а також на фасаді установки. Для легкого відкривання і подальшого фіксування дверей завантажувального і приймального бункера у відкритому стані (щоб уникнути випадкового падіння дверей) встановлені спеціальні амортизатори і кронштейни з обмежувачем.

 

Принцип дії

Двоступеневе знепилювання спільно з пастками для сміття та системою примусового відбору пилу вакуумними насосами дозволяє дуже якісно чистити і знімати пил із перопухового матеріалу реставрованих виробів!

Ергономіка блоку очищення не призводить до залягання корисного пера на всьому шляху прямування наповнювача. Обсяг сміття, пилу і ворсу, відібраного установкою «Vita Start Optima S» з однієї подушки, демонструють фото.

Висока якість чищення і знепилювання установки підтверджується відсутністю пилового обідка в готовому виробі після реставрації.

Продуктивність установки від 16 до 70 подушок за 8 годин роботи в залежності від обраного режиму роботи обладнання. При будь-якому режимі, сушка наповнювача є невід'ємною частиною процесу. У будь-якому випадку Ви отримуєте на виході «тепленьку подушку».

 

Перо в «Vita Start Optima S» не нагрівається вище 55 С навіть при тривалому процесі реставрації. Це дуже важливо для подальшого життя подушки, буде вона і далі багаторазовою, або стане в момент одноразовою! (для білка пера - кератину є критичною температурою 55°С, при якій кератин починає згортатися і перо руйнуватися, вміст подушки з часом перетворюється на потерть).

 

Переваги установки:

 

• низький рівень шуму - не більше 68 дБ. Споживання електроенергії - 1,4 або 2,8 кВт\ч.

• можливість візуального контролю за процесом реставрації за рахунок великих зручних вікон.

• сушка теплим повітрям.

• дистанційне завантаження наповнювача.

• зручна та швидка очистка самої установки за допомогою пилососа

 

Техн. характеристики

 

Найменування параметруОдиниця виміру      
Значення
Час безперервної роботи (не боліш) хв 30
Напруга живлення від мережі змінного струму
В 220
Перерва між включеннями, не менш хв 2
Габаритні розміри:
- дліна
- ширина
- висота
мм

 

1355±3
690±3
870±3

Маса (нето) кг 130±5%
Споживана потужність
кВт 2,8
Кількість персонала людина 1