Vita start mini

Якісна чистка подушок на обладнанні "VITA Start mini"

Медики стверджують, що не менше одного разу на рік необхідна чистка подушок. Аналогічне обладнання інших виробників, представлене на ринку, для чищення подушок не завжди якісно справляється з цим завданням.

Ми представляємо апарат для чищення подушок нового покоління - "VITA Start mini".

Компактний, багатофункціональний апарат для чищення подушок, дозволяє використовувати його для реставрації подушок, пухових ковдр і перин.

Наявність оригінальної системи очищення і знепилювання пухо-перовой маси , а також різноманітні пристосування і насадки розширюють функції апарату для чищення подушок і дають можливість випускати різноманітні вироби з наповненням з пуху і пера.

Вартість складає: 35000 грн(1000$) - виготовлено з ЛДСП;

45500 грн(1300) - виготовлено з вологостійкої фанери

 

Опис

Опис

Установка "VITA Start mini" призначена для комплексної чищення (реставрації) і виготовлення подушок і ковдр будь-якого розміру з пуху і пера.

" VITA Start mini" пропонує найвищу якість чищення перо-пухового матеріалу в класі недорогого обладнання (чистить наповнювач старих подушок як від сміття, так від пилу і ворсу)! (Більшість недорогих компактних установок здійснюють чищення наповнювача або від сміття, або тільки від пилу).

Універсальність застосування, малі габарити, низький рівень шуму, багатофункціональність, найякісніша чистка наповнювача в сегменті недорогого обладнання роблять "VITA Start mini" дуже привабливою для її придбання починаючим підприємцям, а також для розширення існуючої мережі салонів з можливістю трохи заощадити.

Комплект до установки

1. ЗІП (запасний хомут);

2. Санітарно-епідеміологічний висновок на обладнання;

3. Брошура, DVD диск з навчальними відеоматеріалами. Детально дивіться тут.

4. Комплект насадок і пристосувань для оператора (шланг-насадка для дистанційного заповнення завантажувального бункера, насадка для вакуумування, насадка для заповнення ковдр, полиця для насадок, полиця для інструменту, щуп для перемішування і перевірки наповнювача).

5. 4 напірника в якості зразка (70х70, 60х60, 50х70, 40х40).

Особливості

Як і все обладнання нашої компанії - установка "VITA Start mini", перед виходом у світ, пройшла тривалу обкатку в чинному салоні по чишенню подушок на всіх типах наповнювача з пуху і пера (сухий і вологий наповнювач, великий і малий, сильно засмічений і щодо чистий), показавши високий рівень якості чищення і універсальність її застосування для різних цілей і виробів!

Vita start mini Vita start mini Vita start mini

Нова компактна універсальна багатофункціональна установка "VITA Start mini" є спрощеною версією флагмана компанії - "VITA Start".

"VITA Start mini" призначена для якісного виготовлення та реставрації подушок, перин і ковдр з пуху і пера.

Володіє наступним рядом особливостей:

1. Якісна чистка пухо-перовых виробів. В обладнання "VITA Start mini" застосовується нова ефективна система очищення наповнювача від сміття, пилу і ворсу (від "VITA Start")

2. Обладнання компактне, обслуговування його проводиться тільки у фронтальній частині, це сприяє  розміщенню в невеликих приміщеннях або мобільної реставрації.

3. Наочність процесу реставрації, як для оператора, так і для Клієнта, досягається завдяки вікнам у всіх робочих камерах установки.

4. Для безпеки роботи устаткування передбачений запобіжний клапан, що дозволяє уникнути надлишкового тиску в робочих камерах установки у разі попадання в завантажувальний бункер сторонніх предметів (старих напірників і пр.).

5. Наявність системи заземлення всіх робочих поверхонь знімає статичну напруга при терті наповнювача в робочих областях установки.

6. Наявність вбудованого пилососа з збільшеним об'ємом камери пилозбірника в 71 л. (як сміттєзбиральники використовуються старі напірники) дозволяє уникнути витрати на покупку в салон окремого пилососа. Зручність його використання для чищення установки і приміщення, а також його потужність - не можна порівняти ні з яким побутовим пилососом.

7. Завдяки особливостям конструкції блоку очищення вдалося добитися найменшого відходу у сміття корисного пера.

8. Обладнання для реставрації подушок, перин і ковдр серії "VITA Start mini" виконує якісне очищення пуху, пера від сміття, пилу і ворсу з середньою тривалістю реставрації близько 5-7 хв однієї подушки, і близько 30 хв - ковдри або перини. Час чищення наповнювача залежить від ступеня його забруднення, стану і складу. Чим воно брудніше і важче - тим довше триває процес реставрації.

Ковдри і перини на "VITA Start mini" (як і на "VITA Start") виготовляти набагато швидше і зручніше, ніж на обладнанні інших виробників завдяки особливостям прийомного бункера і блоку очищення, що дозволяють правильно організувати швидкість проходження повітряного потоку для оптимального заповнення відсіків одеяльного напірника. Наявність оглядових вікон у всіх робочих зонах дозволяє візуально контролювати процес реставрації від початку до кінця, що особливо сприятливо позначається на часі виготовлення перин або ковдр.

9. Рівень шуму установки не більше 70 дБ дасть можливість розміщення салону в торгових центрах і магазинах.

10. Завантажувальна камера розрахована для заповнення перо-пухової маси подушки 85х85.

11. Мінімальна участь оператора - зручність експлуатації (технологія очищення не вимагає постійного участі оператора в процесі реставрації).

12. Продуктивність (рентабельність) установки до 60 відреставрованих (почищених) виробів за 8-годинний робочий день.

Принцип дії

Принцип дії установки "VITA Start mini"

Установка складається з чотирьох бункерів - завантажувального (куди засипається перо-пухова маса для чищення), блоку очищення, прийомного бункера (де кріпиться новий напірник та проводиться його наповнення очищеною пухом, пером), вакуумного блоку (де кріпиться старий напірник, службовець як мусоросборного мішка).

 

* Завантажувальний бункер

 

* Завантажувальна камера розрахована для заповнення перо-пухової маси подушки 85х85. (т.е. "VITA Start mini" позбавлена нестачі більшості компактних установок в порційній подачі вмісту старої подушки в маленький приймальний бункер, що збільшує час реставрації та приносить додаткові незручності оператора).

В процесі обробки старий наповнювач піддається опроміненню ультрафіолетових променів спеціальних бактерицидних ламп Phillips, що використовуються в медицині. Потужність лампи 8 Вт і її розташування в приймальному бункері виключають негативний вплив на здоров'я оператора.

 

* В бункері завантаження проводиться распушення і дезінфекція пуху-пера. Конструкція прийомного бункера передбачає підняття і загасивши пера-пуху у верхню частину установки (у блок очищення), тобто матеріал піднімається пошарово вгору, не залишаючи шансу випадкового попадання важкого сміття в камеру чищення.

 

* Блок очищення

Блок, де проводиться затримка великих пір'я і остяків, ворсу, пилу і борошна від переламаного пір'я, що складається з сітчастого барабана для відділення пилу і ворсу, і лабіринту з пастками для сміття, ламаного пера, крупи і пр.

 

* Прийомний бункер

Бункер, де кріпиться новий напірник для подальшого наповнення очищеної пухо-перовой масою.

 

* Ваккумный блок

У вакуумному блоці кріпиться старий напірник, службовець як мішок для сміття. Із зовнішньої сторони установки до патрубка кріплення мішка сміттєзбірника приєднується шланг вбудованого пилососа.

Рівень шуму роботи установки можна порівняти з роботою сучасного малошумного пилососа і не перевищує 70 дБ.

Фільтруючі елементи служать для очищення повітря від пилу, що надходить у двигуни, завдяки чому досягається тривалий термін їх служби.

 

Переваги установки "VITA Start mini":

1. Продуктивність (рентабельність) установки до 60 відреставрованих (почищених) виробів за 8-годинний робочий день.

2. Придатна для виготовлення подушок, перин і ковдр.

3. Висока якість комплексної чищення пухо-перовой маси, властиве для обладнання в більш високому класі.

4. Наочність процесу реставрації (оглядові вікна у всіх робочих зонах установки).

5. Можливість вакуумувати вироби - відкачування повітря з подушок з допомогою спеціальної насадки у комплекті з установкою) для полегшення транспортування і більш компактного зберігання.

6. Наявність вбудованого пилососа (як сміттєзбірника використовується старий напірник, відпадає необхідність у витратах на сміттєві мішки).

7. Дезінфекція пуху, пера, робочої камери установки за допомогою ультрафіолетової бактерицидної лампи Phillips.

8. Безпека роботи установки за рахунок застосування запобіжного клапана, що виключає вірогідність виходу з ладу обладнання у разі попадання сторонніх предметів в завантажувальний бункер.

9. Установка комплектується насадками і пристосуваннями для зручності роботи оператора і надання додаткових послуг клієнтам.

10. Установка має заземлення всіх вузлів і агрегатів (необхідна електромережу з заземленням).

 

Техн. характеристики

Найменування параметра Одиниця виміру     
Значення  
Габаритні розміри:
- дліна
- ширина
- висота
мм
1300±3
682±3
922±3
Маса (нето) кг 115±5%
Напруга живлення від мережі змінного струму
В 220
Споживана потужність
кВт 2,8±5%
Шум (не боліш) Дб 70
Час неперервної роботы (не боліш) мин 15
Перерва між включеннями (не менш) мин 2
Кількість персонала людина 1