Vita Start Optima +

Компанія "Пуховий Мир" представляє Вам чергову новинку - установка "Vita Start optima +".

Ми постійно дбаємо про зручність роботи наших клієнтів. Тепер поряд з традиційно високою якістю чищення і знепилювання пухо-перового матеріалу і синтетичного наповнювача ми додаємо зручність роботи наших клієнтів на обладнанні.

Установка "Vita Start optima +" - це модифікація установки "Vita Start Optima", але тепер вона має - блок-пилосос, який може як стикуватися з установкою "Vita Start Optima", так і працювати окремим блоком. Тепер у Вас з'явився вибір. Переносний блок-пилосос дозволить Вам встановити його так, щоб Вам було комфортно працювати в приміщенні або кузові автомобіля.

Дана новинка буде дуже корисна людям, які використовують пересувні майстерні по реставрації подушок і одночасно отримати високу якість чищення сировини з пуху і пера, а також зручність роботи на устаткуванні.

Вартість складає:

42000 (1200$) грн матеріал виготовлення - ЛДСП

54000 (1550$) грн матеріал виготовлення - вологостійка фанера.

 

Особливості

Установка "Vita Start optima +" - це Двоступінчате обезпилення на вході і виході блоку очищення з системою примусового відбору пилу вакуумними насосами + вакуумний блок, який сконструйований таким чином, що є продовженням обладнання.


Блок пилосос має свій вакуумний двигун, тому може використовуватися окремо, не стикуючи до обладнання, а встановлюватися там, де Ви побажаєте.

Блок пилосос має досить великий розмір. Мішком для сміття служить старий напірник, розмір якого може бути 80*80. Це дуже важливо. Тепер Вам можна відпрацювати цілий день на обладнанні не піклуючись про стан наповнення сміттєвого мішка.

Також тепер Ви зможете надати клієнтам функції вакуумування виробу, що раніше було неможливо зробити, працюючи на "Vita Start Optima".

Більш детальну інформацію, опис і принципом дії "Vita Start Optima+" Ви знайдете на сторінці "Vita Start Optima"

 

Комплект до установки:

1. ЗІП (запасний хомут).

2. Брошура, DVD диск з навчальними відеоматеріалами.

3. Комплект насадок і пристосувань для оператора (шланг-насадка для дистанційного заповнення завантажувального бункера, полиця для насадок, полиця для інструменту, щуп для перемішування і перевірки наповнювача, насадка для вакуумування вироби).

4. 4 напірника в якості зразка. (70х70, 60х60, 50х70, 40х40)

 

Техн. характеристики

Найменування параметра Одиниця виміру
Значення
Час неперервної роботы (не більш) мин 10
Перерва між включеннями (не менш) мин 2
Напруга живлення від мережі перемінного струму
В 220
Габаритні розміри:
- дліна
- ширина
- висота
мм
1300(+210)±3
690±3
870±3
Масса (нетто) кг 120(140)±5%
Споживана потужність
кВт 2,8
Кількіть робітників
людина 1
Час витримки дії бактерицидної лампи
мин 2