Розвиток прибутковості бізнесу залежить в першу чергу від вашої активності

 

Послуга з реставрації подушок є новою на території колишнього СНД. Зараз цей сегмент ринку можна віднести до одного, який дуже бистро розвивається. Попит народжує пропозицію. Ринок послуг з сухого чищення подушок і перин динамічно розвивається, щорічно збільшуючись на 30 - 40 %.

Найбільша частка витрат лягає на придбання обладнання та оренди приміщення. Окрім обладнання, потрібні витратні матеріали: тік - для пошиття напірників, нитки, кант, інша фурнітура.

Від якості матеріалу, що використовується при реставрації виробів, залежить закупівельна вартість і довговічність виробу. А різноманітність забарвлень тканин, запропонованої Вами для реставрації та якісне обслуговування створять Вам позитивний імідж.

Останнім часом, коли люди все більше приділяють увагу здорового способу життя, намагаються виключити шкідливі фактори, що впливають на тривалість життя, зростає і попит на послуги з реставрації пухо-перовых виробів, які сприяють цьому.

Крім основної діяльності майстерні, також велике значення має додаткові послуги. Це може бути продаж постільної білизни, туалетного приладдя і багато іншого. Додаткові послуги принесуть Вам 20-30% до основного виду діяльності.

Все більше користується попитом послуга забору подушок і перин у населення на дому. Це дасть Вам 20-30% додаткового заробітку.

Вибір такого напрямку для малого бізнесу, як реставрація подушок і перин, виправдовує себе у всіх відносинах. Одного разу відреставрувавши хоч одну подушку, вдячні люди повертаються кожен рік, відчувши на собі користь і вигоду реставрації своїх улюблених предметів для сну!