Приміщення для майстерні по чищенню подушок

 

Для успішного ведення бізнесу Вам необхідно вибрати місце, яке могло б забезпечити великий приплив клієнтів. Це може бути близькість ринку або зупинка транспорту. І можливість добратися на авто, тому багато клієнтів везуть всі свої подушки відразу - і, природно, нести їх в руках незручно.

Правильно підібране місце, для стаціонарного пункту з чищення подушок, це 50% успіху. Як правило, салон по чищенню, встановлених у спальних районах бажаного успіху не приносить.

Бажано, щоб у приміщенні були вітражні вікна, які допоможуть Вам рекламою і будуть залучати нових клієнтів.

Рекомендована площа приміщення від 6 до 14 квадратних метрів. Працювати на 6 м2 буде звичайно затісно, але в витратному плані оренда приміщення буде на порядок дешевше. І все ж вдається розмістити всі - установку для чищення, швейну машинку, стіл для розкрою, полички для готових напірників, шафа для одягу і предметів особистого користування.

Приміщення площею 10 м2 дасть Вам більше можливостей в плані комфорту. Тут крім надання стандартної послуги з реставрації подушок у Вас є можливість організувати продаж готової постільної білизни, пледів, ковдр і т.д.

В приміщення площею 14 м2 і вище, Ви зможете відкрити міні-магазин з продажу готових перо-пухових виробів, банних і постільних виробів. З'явиться місце для комфортного перебування клієнта, чекаючого свій виріб.

Приміщення повинне бути сухим, теплим, оснащеним природною вентиляцією. Якщо є можливість краще оснастити салон з реставрації пухо-перовых виробів штучною вентиляцією.

Для організації роботи майстерні Вам знадобиться:

- звичайний побутовий пилосос для прибирання приміщення, можна б/у;

- проста швейна машинка з електроприводом для прошива загрузочного отвору напірників, також можна б/у.

- поличка або невеликий стелаж для розміщення напірників та вибору їх по колірній гамі

- стіл для прийому і упаковки подушок і перин

- тканина для напірників, або вже готові напірники, які Ви можете придбати у нас, більш повна інформація про готової продукції тут.