Обладнання салону з реставрації подушок, перин та ковдр

 

Оснащення салону всім необхідним для здійснення послуг реставрації, звичайно, залежить від приміщення! Салон з реставрації пухо-перовых виробів повинен бути обладнаний установкою для чищення подушок, перин і ковдр, швейною машиною, поличками для напірників, невеликою шафою для особистих речей та столом. Це той мінімум, який знадобиться Вам для початку роботу. Опишемо всі елементи по порядку.

* Устаткування для надання послуги з реставрації подушок, перин і ковдр.

Візьмемо установку "VITA START". Вона має габарити: довжина - 1110 мм, ширина - 702 мм, висота 1380 мм. Робоча зона установки - фронтальна частина, не потрібно додаткового простору з боків. Тому розміщення самого обладнання в будь-якому приміщенні не викличе жодних складнощів.

* Швейна машина.

Для мастрерні Вам знадобиться швейна машина з електроприводом. Рекомендуємо використовувати в своєму салоні прямострочну одноігольну швейну машину човникового стибка з плоскою платформою для шиття середніх тканин. Якщо це бу машини, то краще всього підійдуть промислові машинки Подольськ 97 або 1022M класу, які можна придбати за численними оголошення в газетах, так і на дошках оголошень в Інтернеті за ціною від 600 до 1000 грн.

* Полиці або стелажі для напірників.

Для зручності оператора і комфорту клієнтів рекомендуємо в своєму салоні встановити полички або невеликі стелажі для розміщення напірників. Полички повинні містити мінімум 8 вічок, щоб розмістити окремо напірники різних розмірів.

* Шафа для одягу та особистих речей.

Необхідно також подбати і про побут працівника, якщо дозволяє площа встановити невелику шафу для верхнього одягу та предметів особистого користування.

* Стіл.

Стіл в салоні необхідний. Він служить для прийому ще не відреставрованих виробів, для забору готових виробів, місцем для крою тканини для напірників, якщо в салоні здійснюється пошиття напірників, для збивання перини, ковдри, після реставрації.

* Куточок клієнта

Необхідно обладнати "Куточок клієнта". Тут повинні бути розміщені всі дозвільні документи, книги Скарг і пропозицій", копії свідоцтва про реєстрацію пункту побутового обслуговування, прайс на послуги салону.

Паралельно з послугою реставрації рекомендуємо Вам організувати міні-ательє з пошиття постільної білизни на замовлення. Крім готових комплектів постільної білизни майте обов'язково в наявності окремо наволочки, простирадла, підодіяльники. Асортимент пропонованих Вами виробів та супутніх послуг підказують самі клієнти