Мобільні майстерні з чищення подушок

 

 

Пересувні майстерні з чистки подушок - це один з видів надання послуг із чищення подушок і перин. Для надання цієї послуги Вам знадобиться автомобіль типу Газель, Форд Транзит, Мерседес спринтер, необхідно обладнати кузов автомобіля всім необхідним для роботи.

 

Для мобільного реставрації Вам знадобиться:

 

- установка для реставрації подушок;

- електрична швейна машина для прострочки завантажувальних отворів напірника;

- полички, стелажі для готових напірників, одеяльна насадка, насадка для вакуумування;

- генератор, можна звичайно працювати і без генератора, попередньо домовившись про джерело живлення електроенергії, але це незручно і займає додатково дорогоцінний час, який можна витратити з користю.

 

Зупинимося більш докладно на кожному з пунктів:

 

1. Установка для чищення подушок. Для мобільної реставрації можна використовувати будь-яку з установок представлену в нашому модельному ряді. Цей вибір залежить від моделі автомобіля, а також від зручності розташування обладнання в салоні. Більш поширені моделі для пересувної майстерні по чищення подушок - це Vita Start mini , і Vita Start Optima. Вибір реставраторів був відданий саме цим моделям за їх невеликі габарити, низький рівень шуму, багатофункціональність обладнання в кузові автомобіля.

 

В установці Vita Start Mini наявність вбудованого пилососа значно полегшує життя пересувного пункту з чищення подушок, а обсяг камери сміттєзбірника 22 літри дозволить довго працювати на установці без перерви на зміну мішків для сміття.

 

У Vita Start Optima вбудованого пилососа немає, але за рахунок меншої ціни і збільшеного блоку для чищення і знепилювання даний пристрій користується великим попитом.

 

2. Електричну швейну машинку можна використовувати і б/у. Їх багато на ринку. Модель - Подольськ або Чайка. Це хоч і важливий, але не головний інструмент для роботи, тому тут особливих проблем з підбором машинки виникнути не повинно.

 

3. Для зручності роботи потрібно обладнати майстерню поличками і стелажами для розміщення готових напірників для подушок, перин і ковдр.

 

4. Генератор можна придбати двох видів: бензиновий або дизельний. Бензиновий генератор вдвічі дешевший, але вартість бензину вище, ніж дизельного палива. Тут кожен вирішує сам, що буде оптимальніше.

 

Потужність генератора повинна бути на 0,5 кВатт більше потужності апарату для чищення подушок. Скажімо, якщо Ви працюєте на установці "VITA Start mini" потужність якої становить 2,8 кВатт, генератор повинен бути не менше 3,3 кВатт.

 

5. Витратні матеріали для цього бізнесу - тік для пошиття напірників, або вже готові напірники для подушок, перин і ковдр.

 

Як показує практика, реставратори, які працюють на  пересувних пунках для чищення подушок вибирають вже готові напірники. Ми пропонуємо Вам напірники, зшиті як з кантом, так і без канта. Більш детальну інформацію за витратними матеріалами Ви отримаєте в розділі тканини і напірники.