Як відбувається процес з реставрації подушок?

 

 

У цій статті ми детально розповімо як відбувається сам процес чищення подушок.

Обладнання для надання послуги з реставрації виробів з пуху і пера має корпус розділений на кілька бункерів (відсіків).

Перший завантажувальний бункер, туди Ви засинаєте серовину. В цьому бункері встановлена бактерицидна ультрафіолетова лампа і лампа денного світла. Бактерицидна лампа використовується для знезараження пухо-перового матеріалу і знищення мікроорганізмів і кліщів.

Другий відсік - бункер готової продукції. Тут Ви встановлюєте готовий напірник, або напірник для подушки, ковдри і перини.

Для пошиття напірника використовується спеціальна тканина - тік наволочний набивний, який, за рахунок своїх пухотримаючих властивостей, утримує перо в напірнику.

Принцип роботи устаткування такий.

Перо переміщується з одного бункера в інший, проходячи через систему чищення і знепилювання пухо-перового матеріалу. В установках, пропонованих нашою фірмою, використовується різна система чищення, знепилення, видалення ворсу і пилу. Все залежить від вибору обладнання, а саме яку якість готового виробу Ви хочете отримати. Чим більше в установці буде ступенів очищення і знепилювання пера, тим краще.

Зупинимося більш детально на описі процесу послуги чищення подушки.

Вам приносять стару подушку, потрібно висипати пухо-перову масу в приймальний бункер обладнання. Зробити це можна двома способами, або елементарно розрізати старий напірник канцелярським ножем і висипати перо в бункер, або зробити невеликий розріз у старому напірнику і перемістити перо у завантажувальний бункер шляхом дистанційного завантаження.Дистанційне завантаження можливо на всьому обладнанні для чищення пуху і пера представленого в нашій компанії.

Далі, пухо-перову масу необхідно перемішати спеціальним щупом, для того, щоб перо розпушити і заодно перевірити на наявність сторонніх предметів вже в бункері. Закриваємо кришку прийомного бункера.

Далі необхідно встановити вже підготовлений напірник в бункер готової продукції. У напірнику треба залишити отвір 20 см на одній із сторін для того, щоб його одягти на трубу. Затискається напірник спеціальним хомутом, який йде в комплекті з установкою. Закриваємо бункер. Якщо машина для чищення подушок обладнана вбудованим пилососом, то необхідно, таким же чином, надіти старий напірник на трубу бункера збору мусора. У цей старий напірник і будемо збиратися пил, ворс і сміття.

Всі попередні маніпуляції ми зробили, тепер можна приступити до самої роботи.

На передній панелі устаткування знаходяться 3 вимикача, кожен з яких позначається піктограмою. Перший - включення ламп, другий і третій - включення двигунів.

Якщо у Вас стаціонарна майстерня по чищенню подушок, то ми рекомендуємо включити лампи на початку зміни і не вимикати їх до кінця робочого дня. Справа в тому, що ресурс ламп залежить від кількості вмикань і вимикань. Чим менше ви будете їх перемикати, тим довше вони будуть служити. Якщо у Вас майстерня по реставрації подушок пересувна, то Вам буде складно втілити в життя цю рекомендацію, в цьому випадку лампи будуть виходити з ладу швидше.

Запускаємо по черзі двигуни, перо починає переміщуватись із завантажувального бункера в бункер готової продукції, проходячи при цьому через систему чищення і знепилювання.

Залежно від того, яка подушка за обсягом і яке перо в установці, або водоплавної птиці, або куряче перо, процес реставрації займе від 5 до 10 хвилин.

Коли пера в приймальному бункері не залишилося, Ви вимикаєте двигуни.

Відкриваємо кришку бункера, акуратно знімаємо напірник з труби і зашиваємо отвір електричною швейною машиною.

Після цього, Вам необхідно провести чистку самого обладнання. Якщо в установці є вбудований пилосос, то переведіть обладнання в режим "пилосос" і почистіть установку. Процес чищення і знепилювання пера можна побачити перейшовши на опис установки "Vita Start". Якщо вбудованого пилососа в установці немає, то скористайтеся звичайних побутовим пилососом. Ми рекомендуємо використовувати наш універсальний вакуумний блок для чищення самої установки і приміщення майстерні, тому що обсяг мішка для збору сміття становить 22 літри, і Вам не доведеться часто його міняти. Побачити універсальний вакуумний блок можна, перейшовши за посиланням "Пилосос."

Таким чином, ми дали опис самого процесу реставрації пухо-перових виробів.

Успіхів Вам і процвітання!!!