Вибір обладнання для реставрації подушок

 

Сподіваємося, що ця стаття допоможе Вам зробити правильний вибір і розібратися в технічних нюансах обладнання для реставрації (чищення) і відновлення пухо-перових і синтетичних виробів.

Наша мета - запропонувати своїм клієнтам найсучасніше обладнання з ефективною системою чищення пуху і пера від пилу і ворсу.

На ринку України представлений широкий асортимент різноманітного обладнання для реставрації пуху і пера. Серед цього асортименту є застаріле обладнання, в якому відсутня система знепилювання пухо-перового матеріалу. При реставрації подушки на обладнанні старого покоління відбувається тільки експрес заміна напірника, весь бруд, пил і ворс потрапляє в готовий виріб.

Ваше завдання - зробити правильний вибір!

Переваги обладнання компанії "Пуховий Мир":

- якість чищення пера;

- багатофункціональність обладнання (можна виготовити ковдру, перину, зробити вакуумування виробу. Завантажити перо в бункер, за допомогою шланга дистанційного завантаження);

- вбудований пилосос;

- зручність, практичність і безпека в роботі (є заземлення від статичної напруги);

- сучасний дизайн;

- простота в експлуатації;

- оптимальне співвідношення ціна-якість;

- гарантійне обслуговування;

- кваліфікована технічна підтримка;

Компанія "Пуховий Мир" пропонує широкий вибір обладнання для реставрації подушок. У даній статті ми докладно зупинимося на всіх моделях обладнання, щоб Вам в кінцевому підсумку було простіше зробити вибір.

1. "Vita Start Maxi" - найкраща наша установка на сьогодняшній день. Це професійна, автоматизована установка з потрійною системою чищення і знепилювання, а також з функцією перемішування і сушіння гарячим повітрям пухо-перової маси. Установка може працювати як в ручному, так і в автоматичному режимі. Є можливість відключення функції сушіння гарячим повітрям, якщо є необхідність зробити реставрацію виробу без сушіння.

Маса установки становить 170 кг. В обладнанні знімається верхній блок чищення для зручності транспортування обладнання в мобільних майстернях з чищення пера.

Довжина "Vita Start Maxi" - 1500мм, ширина - 720 мм, висота у зібраному, робочому стані - 1380 мм. На цьому обладнанні Ви зможете почистити подушку, зробити перину і ковдру, зробити вакуумування готового виробу.

В обладнання вбудований пилосос, тому прибирати сміття Вам буде дуже зручно. Використовувати "Vita Start Maxi" можна в стаціонарних майстеренях, і в пересувних. Потужність обладнання становить 2,52 кВатт, тому на ньому можна працювати з потужністю генератора в 3 кВатта.

2. "Vita Start" - лідер продажів. Відрізняється від установки "Vita Start Maxi" зменшеними габаритними розмірами і відсутністю функції сушіння пера гарячим повітрям. За рахунок своїх габаритних розмірів установка дуже популярна у реставраторів, які працюють в "майстернях на колесах". Довжина установки складає - 1100 мм, ширина 720 мм, висота 1380 мм. Вся система чищення, знепилення, вбудований в установку пилосос все ідентично установці "Vita Start Maxi". Різниця у вартості і відсутності функції сушіння пера. "Старт" вибирають ті, кому необхідно якість чищення наповнювача і зручність роботи на устаткуванні.

3. "Vita Start Optima" - обладнання з функцією подвійної системи чищення і знепилювання пухо-перової маси. В установці використовується така ж система чищення і знепилювання як і в "Vita Start", тільки тут встановлений блок подвійної системи чищення і нема вбудованого пилососа.

"Vita Start Optima" - це оптимальне рішення, як за ціною, так і по чищенню пухо-перового наповнювача. Довжина установки - 1300 мм, ширина - 690 мм, висота - 870 мм. Використовують її як в стаціонарних так і в пересувних пунктах чищення.

4. "Vita Start Optima+" - це модифікація установки "Vita Start Optima" + блок-пилосос. Він може, як стикуватися з установкою, так і працювати окремим блоком.

Блок-пилосос має самостійний двигун, тому цей блок ще можна використовувати для виготовлення подушок. В бункер для збору сміття поміщується напірник розміром 80*80, відповідно і подушки Ви зможете виготовляти розміром від 80*80.

5. "Vita Start Mini" - це устаткування для чищення і відновлення пухо-перової маси. Тут використовується інша система чищення і знепилювання, по якості чищення порівнянна з "Vita Start Optima".

За рахунок наявності в установці вбудованого пилососа, відмінної системи чищення, маленьких габаритних розмірів і невеликої ціни "Vita Start Mini" користується великим попитом у наших клієнтів.

6. "Vita Start Moby" - обладнання, призначене для реставрації тільки подушок. Це компактне обладнання довжина 0,86 метра. На "Vita Start Moby" Ви зможете виготовляти, або реставрувати тільки подушки.

Це обладнання має дуже малі габаритні розміри і призначається реставраторам, які орендують мінімальну площу для роботи або для мобільної реставрації подушок. Довжина - 860 мм, ширина - 600 мм, висота - 895 мм. До додаткових переваг слід віднести систему чищення і знепилювання. Вона повністю ідентична установці "Vita Start Optima". Виходячи з досвіду наших клієнтів, бажано додатково замовляти до "Vita Start Moby" блок-пилосос. Це значно полегшить Вам роботу при наданні послуг із чищення подушок.

7. "Vita box light" - пристрій для виготовлення ковдр і перин. Ця установка допоможе Вам виготовити ковдру за 10-12 хвилин. Установка має регулятор потужності для зміни потужності двигуна і педаль, якою регулюється швидкість подачі пуха і пера в напірник для ковдр і перину. За рахунок швидкого виготовлення ковдр, невеликих габаритів і невисокої ціни установка "Vita box light" є незамінним помічником на пункті по реставрації пуховий виробів.

Більш повну інформацію по кожній моделі Ви знайдете на сторінках нашого сайту

www.puh-mir.com.ua

Витратні матеріали для цього бізнесу, а саме тік напірниковий набивний і готові напірники для подушок, перин і ковдр Ви знайдете як на нашому сайті, так і на сайті витратних матеріалів відвідавши сайт www.napernik.com.ua

Бажаємо успіхів і процвітання Вашому бізнесу!