Витратні матеріали

Шановні колеги!

У цій статті приділимо увагу витратним матеріалам для бізнесу з чищення подушок, а саме, про тканини, з якої шиють напірники. Це - тік напірниковий набивний, а також готові напірники для подушок, перин і ковдр.

1. Тік набивний.

Тканина для напірників являє собою щільну бавовняну тканину щільністю не менше 140 г/м2. Як визначити щільність тіка? Це кількість переплетення ниток на квадратний сантиметр. Чим більше ниток, тим більше щільність. Щільний матеріал, необхідний для того, щоб тканина утримувала пухо-перовую масу в подушці.

Що таке тік набивний? Тік набивний (друкований) - це коли вже на готову тканину набивають необхідний малюнок спеціальними друкованими машинами. У цій набивній машині тканина проходить між спеціальним друкованим валом і великим обертовим  циліндром. На друкованих валах вибитий поглиблений малюнок, на який валиком наноситься фарба. При друкуванні вал притискає тканину до великого циліндру, і на тканині виходить малюнок. Друкарських валів багато, тому кожен друкарський вал завдає на тканину частину малюнку тільки одного кольору.

Наша компанія використовує тік пухотримаючий виробництва Китай і Пакистан. У цих країнах, у зв'язку з виликим попитом на тік, виготовляють тканину на сучасному обладнанні, при цьому витримуючи потрібну щільність і якість матеріалу.

 

2. Напірники.

Напірники для подушок шиють двох видів: з кантом і без канта. При пошитті напірника необхідно залишати завантажувальний отвір 20 см з однієї із сторін для заповнення виробу пухо-перовою масою.

Напірники з кантом виглядають краще вже в готовому виробі. Для пошиття напірника з кантом використовується кант, який складається з шнурка і  сантиметрової бейки. Кант пришивають спочатку до однієї із сторін напірника, а потім другу сторону пришивають з першою, при цьому напірник має завершений вигляд.

Для пошиття напірників без канта пришивають подвійним швом дві сторони  матеріалу.

Є 8 основних розмірів напірників для подушок:

1.80х80 см

2.70х70 см

3.65х65 см

4.60х60 см

5.50х70 см

6.50х50 см

7.40х40 см

8.60х40 см

 

Розміри напірників для ковдр:

Дитяче - 110х140 см;

Полуторне - 140х205 см;

Подвійне - 172х205 см;

Євро - 200х220 см

 

Перини в основному роблять на замовлення, тому немає стандартних розмірів.

Надалі ми також будемо приділяти велику увагу витратним матеріалам для цього бізнесу.

Бажаємо Вам успіху!