10 причин, за яких обирають обладнання вiд компанii "Пуховий мир"

Вибiр обладнання для малого бiзнесу завжди зробити важко. Це настiльки важко, як i обрати напрямок дiяльностi: треба зробити ретельний аналiз ринку, виявити рiвень попиту i пропозицii, зробити  калькуляцiю необхiдних вкладень i оцiнити приблизний термiн повернення вкладених грошей та передбачуваний прибуток.обладнання з реставрації пухо-перових виробів

Бізнес з реставрації пухо-перових виробів давно перейшов із розряду екзотики в розряд стабільних і затребуваних послуг. Але й починаючим підприємцям, і людям, які вже давно опанували всі тонкощі цього бізнесу, напевно, не просто визначитися з найголовнішим - обладнанням.

Чому ж люди вибирають обладнання для малого бізнесу від компанії "Пуховий мир». Тут причин декілька:

1 Причина – ДОВІРА

Стиль роботи компанії "Пуховий мир" забезпечує постійну клієнтську базу, тому що ми намагаємося не тільки забезпечити клієнтів якісним обладнанням, але й пропонуємо широкий вибір витратних матеріалів http://napernik.com.ua/, щоб купивши устаткування, наші клієнти були забезпечені всім необхідним для початку повноцінної роботи. Компанія займає свою нішу на ринку обладнання для реставрації пухо-перових виробів не так давно. Проте вже зараз мало людей, які придбали б тільки одну одиницю обладнання - правильний старт - запорука успіху - і наше гасло «СИЛА БІЗНЕСУ - у правильному виборі!» підтверджує саме життя.

2 причина - ЦIНА

Модельний ряд обладнання для реставрації та чищення пухо-перових виробів, пропонований фірмою «Пуховий світ», дозволяє забезпечити старт з мінімальними витратами - відповідно і ризики, яким ви піддаєте себе - мінімальні!

3 причина – НАДІЙНІСТЬ

Компанія «Пуховий світ» пропонує тільки перевірену і якісну продукцію і дає гарантію по експлуатації обладнання протягом 1 року з моменту продажу.

4 причина - ЕКОНОМІЯ ПЛОЩІ

Обладнання для малого бiзнесу, яке ми пропонуємо, має різні технічні характеристики та габаритні розміри, що дозволяє організувати майстерню при наявності 7 кв.м. вільної площі, не вимагає установки потужної системи вентиляції, витяжки, каналізації, водопроводу.

5 причина - МОБІЛЬНІСТЬ

Можливість організувати мобільні пункти з реставрації пухо-перових виробів (VITA Start Moby) і заощадити на оренді приміщення!

6 причина - ПРОСТОТА В ЕКСПЛУАТАЦІЇ + ЗРУЧНІСТЬ

Працювати на нашому обладнанні просто! Не потрібно навчати персонал або шукати фахівців. Технологічні новинки, якi застосовуванi при конструюванні устаткування, дозволяють максимально поліпшити як дизайн самого обладнання, так і максимально полегшити роботу персоналу. При купівлі обладнання для малого бізнесу в компанії «Пуховий мир» - БЕЗКОШТОВНЕ СТАЖУВАННЯ КОЖНОМУ КЛІЄНТУ!

7 причина - БЕЗПЕКА

Ми забезпечуємо повний пакет необхідних документів для роботи з обладнанням: офіційні висновки всіх державних органів контролю та безпеки - метрології, сертифікації, стандартизації, сан. станції та МНС.

8 причина – ПРИБУТКОВIСТЬ

Послуга з реставрації подушок і перин - затребувана і популярна послуга. Тому зростає як потреба в самiй реставрації, так і в обладнанні.

9 причина -  ПРОДУКТИВНІСТЬ

Обладнання компанії «Пуховий мир» дозволяє виконувати навіть великі замовлення на виробництво і реставрацію перо-пухових виробів (від ж.д., готелів, санаторіїв і т.д.)

10 причина - РЕНТАБЕЛЬНІСТЬ

Рентабельнiсть обладнання нашої компанії - тобто відношення прибутку до витрат-досить висока і мабуть, саме цей показник є вирішальним для наших клієнтів, які обирають обладнання для малого бізнесу від компанії «Пуховий Мир»!

Успехiв Вам в работi!